چرا یادگیری گرامر در زبان انگلیسی مهم است ؟

تعامل ناخوداگاه و هوشیاری انسان

گرامر مهم است زیرا این قواعد و دستور های زبان هستند که به ما امکان صحبت کردن در آن زبان را میدهند.گرامر انواع کلماتی را که جملات را نه تنها در زبان انگلیسی بلکه در هر زبان دیگر میسازنند نام گذاری و دسته بندی میکند.انسان ها حتی کودکان توانایی قرار دادن جملات در کنار یکدیگر را دارند.همه ما بطور ناخوداگاه در زبان خود از گرامر استفاده میکنیم.اما توانایی درک چگونگی ساخت جملات و کلماتی که جملات را میسازنند مربوط به گرامر میشود.و فراگرفتن یادگیری گرامر مانند پنجره ای است که به روی ذهن انسان و ظرفیت پچپیده و حیرت آور فکر باز میشود.

باور عمومی درباره گرامر

اکثر مردم گرامر را با خطا ها و اصلاح کردن آنها میشناسند و در ذهن خود اینگونه دسته بندی میکنند.اما یادگیری گرامر در حقیقت به ما کمک میکند که بفهمیم چه چیزی جملات و پارگراف ها را کامل جالب و دقیق میکند.گرامر هنگامی که اشعار و داستان ها را میخوانیم میتواند بخشی از مباحث ادبیات باشد . و دانستن نکات گرامری به معنای درک کردن تمامی الگوهای گرامری زبان ها و گویش ها میباشد.

گرامر چقدر در یک مکالمه روان اهمیت دارد؟

دست آخر به خاطر داشته باشید مطالعه گرامر امری ضروری برای رسیدن به مکالمه زبان انگلیسی و یا موفق شدن در آزمون های بین المللی مانند ایلتس نیست. صرف کردن وقت بسیار زیادی برای مطالعه گرامر میتواند خسته کننده و ناامید کننده باشد.مطالب و مفاهیم گرامر هر زبانی در غالب سیستم های آموزشی صحیح معنی پیدا میکنند و شما را به مکالمه روان نزدیک میکنند.

برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید : 02166974618