چشم انداز آموزشگاه زبان مهرآئین

آموزشگاه زبان مهرآیین تاسیس شده در سال 1394 با هدف دگرگون سازی آموزش زبان پا به عرصه آموزش و مشاوره زبان انگلیسی نهاده است.

زبان آموزان

آموزشگاه مهرآیین در نظر دارد یادگیری زبان دوم که امری حیاتی در دنیای امروز میباشد را برای همه علاقه مندان با شیوه ای کاملا جدید و آموزنده ارائه دهد.تمامی زبان آموزان ما از بهترین ـ برترین و تخصصی ترین امکانات آموزشی زبان انگلیسی روز دنیا بهره مند خواهند شد.

اشتغال

قسمتی دیگر از رسالت ما ایجاد اشتغال برای زبان آموزان جوان میباشد.زبان جویان ما پس از فارغ التحصیلی از مجموعه و طی کردن دوره کارآموزی میتوانند به بدنه آموزشی مهرآئین ملحق شوند.

موفقیت در زندگی

امروزه بسیاری از موقعیت های شغلی و ادامه تحصیلی در خارج کشور در گرو آزمون های بین المللی مانند آیلتس ـ تافل و غیره قرار دارد.موسسه آموزشی مهر آیین با توجه به این نیاز روز افزون در نظر دارد برای رساندن دانش جویان و یا متخصصین به این امر مهم دپارتمان آزمون های بین المللی خود را تبدیل به قطب نمایی مطمئن و قابل اتکا بکند.

افزایش چشم گیر نمرات در این امتحانات از تعهدات ما نسبت به زبان آموزانمان خواهد بود.

چشم انداز مهرآئین موفقیت و اشتغال زبان آموزانمان است و این مجموعه تمامی توان خود را در این راستا بکار میگیرد.

ماموریت

موسسه آموزشی مهر آیین با تکیه بر تخصص و مهارت کادر خود و تعهد به زبان آموزان مجموعه قدم در راه نوین سازی آموزش زبان انگلیسی نهاده است.

رسالت مهرآئین

این موسسه رسالت خود را در بهبود کیفیت آموزش و یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی اقشار جامعه میبیند و خود را بطور مستمر در تلاش برای ایجاد کردن فضای مورد نیاز و ایجاد علاقه در زبان آموزان خود از طریق شیوه های نوین آموزش زبان ـ امکان همکاری و اشتغال زایی قرار میدهد.

هدف عالی ما ایجاد اشتغال و بهبود سطح کیفی آموزش زبان است و مانند کشتی سوار بر اقیانوس زبان انگلیسی سعی بر ارائه برترین روش ها و تکنیک ها برای تسهیل کردن این سفر داریم.همراهان ما در این سفر یعنی زبان آموزان ما با ارزش ترین بخش و بدنه اصلی این کشتی هستند.مهرآیین خود را موظف میداند که بهترین بازدهی را برای تمامی زبان آموزانش فراهم آورد.

ماموریت ما موفقیت شماست

آدرس دفتر موسسه : تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان کارگر شمالی

شماره تماس واحد ثبت نام و مشاوره : 02166974618