مقدمه و معرفی ازمون GRE

آزمونی برای فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های کانادا و آمریکا و مراکز آموزشی کسب و کار معتبر سرتاسر دنیا

آزمون جی آر ای به شما کمک میکند که یک مدرک معتبر را برای دانشگاه و یا مدرسه ای که نیت به ادامه تحصیل در آن را دارید ارسال کنید.اگر در روز آزمون نتوانستید بهرین عملکرد خود را ارائه دهید مشکلی نیست!

ویژگی منحصر بفرد جی آر ای

شما میتوانید مجددا آزمون بدهید و فقط نمره ای که شما میخواهید را برای دانشگاه ها و یا موسسات ارسال کنید این گزینه تنها در ازمون های جی ار ای امکان پذیر است.بعلاوه ازمون جی ار ای تنها آزمونی برای موسسات اموزشی کسب و کار(business) است که به شما اجازه میدهد که سوالات یک بخش را رد کنید و مجددا به سراغ آنها بیایید و یا پاسخ های خود را عوض کنید!

سوالات و بخش های آزمون جی آر ای

آزمون عمومی جی آر ای نوعی از سوالاتی را مورد پرسش قرار میدهد که دقیقا بازخورد طرز فکر شما در محیط های مدیریتی و کسب کار میباشد.

بخش های آزمون جی آر ای :

  • منطق شفاهی (Verbal Reasoning ) : این بخش توانایی شما برای تجزیه تحلیل و ارزیابی متریال نوشتاری محک میزند و نهایتا درک اطلاعات ترکیبی از متن را مورد سوال قرار میدهد.تحلیل روابط میان مولفه های هربخش از جملات و تشخیص دادن روابط میان کلمات و جنبه های دیگر آنها از موارد پیش روی شما در این بخش میباشد.
  • منطق کمی (مقداری ) Quantitative Reasonin : این بخش مهارت و توانایی شما در حل مشکلات و مسائل با استفاده از جنبه های ابتدایی جبر – هندسه – تحلیل داده و حساب مورد ارزیابی قرار میدهد.
  • نوشتن تحلیلی (Analytical Writing ) : این قسمت ازمون تفکر انتقادی و مهارت های تحلیل نوشتاری بخصوص مهارت در ایده سازی و فراهم آوردن ایده های پیچیده و توسعه انها بصورت موثر و واضح را به چالش میکشد.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره آموزشگاه زبان مهرآئین تماس بگیرید :

02166974618