منابع مکالمه زبان انگلیسی :

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی منابع زیر توصیه میشوند.هرکدام از منابع زیر متناسب با هدف – مدت زمان مورد نظر و سن هر زبان آموز انتخاب میشوند.

1.Topnotch

Tochstone.2

Headway.3

Fourcorner.4

English File.5

معرفی کتاب Topnotch

این سری از کتابهای انتشارات پیرسن/لانگ من حاوی مطالب غنی و کامل در تمامی جنبه ها و سطوح مختلف یادگیری زبان انگلیسی میباشد.این کتاب از سطح پایه ای فاندامنتال شروع شده و تا سری کتابهای summit ادامه پیدا میکند.ساختار این کتاب مدرن و دربرگیرنده مطالب مناسب برای افرادی است که جویای یادگیری لهجه امریکایی هستند.این سری از کتاب های یادگیری زبان انگلیسی نیازمند تدریس میباشند و در رتبه بندی CEFR نیز حضور دارند.هردرس شامل لغات –گرامر – نکات تلفظی و مکالمات روزمره زبان انگلیسی میباشد که در سری کتابهای سطوح بالا به موضوعات وسیع تری از مکالمات روزمره میپردازد.

تفاوت و ویژگی خاص Topnotch

اگر نمیخواهید کتاب سنگینی را مطالعه کنید و یا وقت زیادی برای مطالعه ندارید ولی در عین حال خواهان شرکت در آزمونهای بین المللی مانند آیلتس و تافل هستید ما این کتاب را به شما پیشنهاد میکنیم.

2.Tochstone

این سری کتاب های نشرشده توسط دانشگاه کمبریج و انجمن زبان بریتانیا ویژه علاقه مندان به لهجه بریتانیایی میباشد و در سطوح بالاتر با نام تجاری Viewpoint در بازار موجود میباشد.ساختار این کتاب نزدیک به تاپ ناچ بوده و غنی از لغات –گرامر و تکنیک های برقراری ارتباط به زبان انگلیسی میباشد البته لازم به ذکر است که این کتاب حجیم تر بوده و اگر نیت شرکت در آزمون های بین المللی مانند ایلتس را دارید میتواند همراه جدی تری برای شما باشد.

کدام کتاب برای مکالمه زبان انگلیسی بهتر است؟

بطور کلی کتاب های تاپ ناچ و تاچ استون بطور مستقیم برای تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی طراحی و برنامه ریزی شده اند لذا از پرطرفدار ترین کتاب های موجود در بازار میباشند.