دپارتمان مهاجرت مهرآئین

با توجه به نرخ رو به رشد درخواست برای مهاجرت به کشورهای اروپایی آمریکا و استرالیا موسسه مهرآئین وظیفه خود میداند تا در این راستا علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای زبان انگلیسی که از مستلزمات مهاجرت میباشد قوانین مربوط به مهاجرت برای هر کشور و همچنین کلیه مراحل و جریانات اخذ انواع ویزا بعلاوه تمامی روش های مهاجرتی از جمله درسی کاری ویا خانواده ای را بطور کامل شرح دهد.

درباره مهاجرت

اگر به فکر مهاجرت هستید شاید تا کنون راه زیادی را یافته باشید.ما در چند سطر بطور خلاصه اطلاعات اندکی را در اختیارتان میگذاریم تا بتوانید تصمیم مطمئن تر و دقیق تری را بگیرید.

همیشه بخاطر داشته باشید مهاجرت همانطور که یک پیشرفت و عامل موفقیت تلقی میشود میتواند باعث از هم پاشیدن زندگی شما نیز بشود.

حقایقی درباره مهاجرت

در سال 1819 کنگره دولت فدرال قانونی مبتنی بر حفظ سوابق کلیه مهاجران را اعمال کرد.اگر نیت مهاجرت دارید کلیه سوابق علمی ـ کاری و قانونی شما مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

حدود 40 تا 50 درصد مهاجرانی که بطور غیرقانونی در آمریکا اقامت دارند بطور غیر قانونی وارد نشده اند بلکه ویزاهای قانونی مانند ویزای توریستی یا تحصیلی و کاری گرفته اند ولی بعد از اتمام مدت اعتبار ویزایشان کشور را ترک نکرده اند.اینکار در نهایت موجب اخراج از کشور خواهد شد.به مدت زمان نوع ویزایی که اخد میکنید و نحوه تبدیل آن به ویزای دائمی دقت کنید.

آمریکا برای اولین بار توسط دو رئیس جمهور خود قانونی را وضع کرد که بر اساس آن کلیه مهاجران باید آزمون های زبان بدهند.با اینکه تحت شرایط خاصی میتوان بدون شرکت در این آزمون های بین المللی وارد کشورهای اروپایی و آمریکایی شد ولی بهتر است قبل از مهاجرت به فکر زبان خود باشید.

20 درصد جمعیت حال حاضر کانادا خارجی بوده و بریتانیا دارای بیشترین تعداد مهاجر میباشد.بهتر است انگلیس را در گزینه های اول خود قرار ندهید.

دانمارک به عنوان کشور پذیرای مهاجر شناخته نمیشود. در انتخاب نوع مهاجرت به این کشور دقت کنید.

در سال 2016 شش برنده جایزه نوبل در موضوعات شیمی فیزیک و اقتصاد از مهاجرین بودند.مهاجرت تحصیلی پرطرفدارتین نوع مهاجرت در حال حاضر بخصوص برای دانشجویان ایرانی میباشد.

از سال 1921 اولین قانون محدودیت تعداد مهاجر تصویب شده است و مطابق با آن در هر سال تنها 3 درصد از درخواست کنندگان مورد پذیرش واقع میشوند.

در ادامه قوانین مهاجرت برای هر کشور بهمراه مستلرمات انوع مهاجرت را در اختیارتان میگذاریم.